2.png

Uprzejmie informujemy, że na polecenie Przewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej Pana Sylwestra Marciniaka w Urzędzie Gminy Zielonki przyjmowane są zgłoszenia kandydatów do obwodowych komisji wyborczych (pismo znak ZPOW-571-32/20 z dnia 26 marca 2020 r. - pobierz plik).

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i nieobsługiwaniem interesantów Urzędu Gminy Zielonki do dnia 10 kwietnia br. włącznie, uprzejmie informujemy, że zgłoszenia kandydatów do obwodowych komisji wyborczych można składać w następujący sposób:
1. Można je zostawiać w skrzynce podawczej zainstalowanej się przy drzwiach wejściowych do budynku urzędu od strony parkingu (w przypadku potrzeby uzyskania potwierdzenia złożenia dokumentów uprzejmie prosimy o wskazanie na zgłoszeniu jednoznacznej informacji o treści: proszę o przesłanie potwierdzenia i podanie adresu e-mail lub nr fax-u, na który ma zostać wysłane potwierdzenie).     
2. Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłając je na adres: Urząd Gminy Zielonki, ul. Krakowskie Przedmieście 116 , 32-087 Zielonki (decyduje data wpływu do urzędu).      
3. Można wysłać zgłoszenie w formie  skanu ma adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W takim przypadku oryginał zgłoszenia należy przesłać pocztą tradycyjną na wyżej wskazany adres Urzędu (decyduje data wpływu na skrzynkę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ). Zgłoszenia będą przyjmowane najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2020 roku do godziny 15.00.

Zgłoszeń należy dokonać na załączonych drukach  określonych w uchwale nr 11/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 roku w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz Parlamentu Europejskiego:
zał. 1  Zgłoszenie kandydata przez pełnomocnika komitetu wyborczego – pobierz plik
zał. 2 Zgłoszenie kandydata indywidualnie w trybie art. 182§c Kodeksu wyborczego – pobierz plik
W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 12 2850 850 wew.102